Lajm

Apple lançon iOS 16!

 10.09.2022

Ky sistemi i ri operativ është në kohën e duhur për t'u prezantuar së bashku me iPhone-ët më të fundit të Apple, iPhone 14, Pro dhe Pro Max, të cilët do të jenë të disponueshëm për para-porosi më 16 shtator në çdo dyqan te Neptun.

Blog

Munde vapën me oferta të gjelbra!

 06.07.2022

Në këto ditë të nxehta vere, mendimi I vetëm është si të mundim vapën dhe të qëndrojmë të freskët dhe në rehati të plotë në shtëpitë tona. Me këtë qëllim në mendje, fushata e Korrikut në Neptun sjell për konsumatorët oferta të gjelbra. Kështu produktet më të kërkuara të sezonit si kondicionerët, ventilatorët, pajisjet ftohëse, frigoriferët etj, vijnë me oferta dhe çmime shumë konkuruese.

News

Benefitet e çiklizmit për një shëndet të mirë fizik dhe psikologjik

 22.06.2022

Përgjigja është pak më e ndërlikuar nga sa mund të mendoni. Një baron gjerman i quajtur Karl von Drais bëri zhvillimin e parë të madh kur krijoi një konstruksion me dy rrota në vitin 1817. I njohur me shumë emra, duke përfshirë "velocipede", "hobby-horse" apo "makinë drejtimi", kjo shpikje e hershme ka bërë që Drais të njihet gjerësisht si babai i biçikletës. Por biçikleta siç e njohim sot evoluoi në shekullin e 19-të falë punës së disa shpikësve të ndryshëm.

News

ELICA

 22.06.2022

E keni menduar ndonjëherë se zgjedhja e aspiratorit të duhur mund të jetë ndër zgjedhjet më të vështira nga të gjitha pajisjet elektroshtëpiake? Është pikërisht ky produkt që kërkon një kujdes shumë të veçantë pasi duhet të plotësojë disa kritere. Duhet të ndriçojë tavolinën e punës dhe të çlirojë kuzhinën nga aromat e gatimit, avujt, yndyrat dhe mbi të gjitha mund të jetë një element dizajni.

News

0% interes

 07.06.2022

Në muajin Qershor, njerëzit fillojnë të shkojnë ose të planifikojnë e rezervojnë pushimet e shumëpritura pranë detit ose në freskinë e malit. Shumë të tjerë kanë investuar në një shtëpi plazhi dhe mezi presin që të kalojnë pushimet e para aty. Shumë plane, projekte që kërkojnë shumë para. Por vera nuk është një stinë për të bërë kompromise por një stinë për t’u ndjerë I lirë.

News

SI MUND TË KURSESH PARA DUKE ZGJEDHUR OPSIONET E DUHURA NË TELEKOMANDËN E KONDICIONERIT

 25.05.2022

Pajisja jonë e preferuar gjatë muajve të verës është padyshim kondicioneri. Pak nga pak temperaturat po rriten dhe kerkesa per kondicioner rritet, e bashkë me të edhe meraku ynë për rritjen e faturës së energjisë elektrike. Në mënyrë që ta shfrytëzoni sic duhet kondicionerin tuaj, po ju tregojmë më poshtë disa këshilla që të arrini freskinë që doni në stinën e verës me konsumin më të ulët të energjisë.

Lajm

Rihapja ne Shkoder

 03.03.2022

Me qëllimin për të bërë më shumë për konsumatorin, Neptun jo vetëm që ofron gamën më të gjerë të produkteve, në rrjetin më të gjerë të dyqaneve në të gjithë Shqipërinë por synon që të ofrojë eksperiencën më të mirë në të gjitha dyqanet.

Blog

Keni një lavastovilje të re? Përgatiteni siç duhet

 01.03.2022

Lavastovilja dikur ishte një lluks. Megjithatë, sot ajo është bërë një pajisje thelbësore për një familje, pasi redukton punët e kuzhinës dhe ndihmon në kursimin e ujit dhe energjisë. Pra, nëse keni vendosur të merrni një ndihmës të vlefshëm në kuzhinën tuaj, lexoni më poshtë disa këshilla të thjeshta që do t'ju ndihmojnë të përgatisni siç duhet lavastoviljen tuaj.

Blog

RADIO. Vlerë që reziston në kohë

 18.02.2022

Një radio, në kuptimin teknik të fjalës, është një pajisje që vepron si marrës. Kjo do të thotë, që kjo pajisje merr sinjalet e transmetimtimit përmes një antene dhe i shndërron ato në zë përmes altoparlantit.

Blog

Super oferta në muajin e Dashurisë

 03.02.2022

Shkurti është muaji I Shën valentinit dhe si çdo vit sjell një atmosferë të ngrohtë të mbushur me ndjesi pozitive. Është një muaj ku festohet “dashuria” prandaj me shume dashuri kemi zgjedhur produkte interesante, me tipare të veçanta dhe sigurisht me çmime fantastike “për atë që do më shumë”.

Blog

Sony debuton me Vision-S SUV në CES 2022 si pjesë e divizionit të saj të ri të lëvizshmërisë!

 11.01.2022

Gjiganti i teknologjisë dëshiron të sjellë në jetë makinën e tij koncept. Dy vjet pas debutimit të konceptit sedan Vision-S, Sony thotë se po mendon seriozizht ndërtimin e makinave. Në CES 2022, kompania njoftoi një divizion të ri - Sony Mobility - si dhe një koncept të ri SUV elektrik, Vision-S 02.

Blog

Asus bëri një Zenbook që duket si një telefon i palosshëm

 11.01.2022

Ekrani masiv fleksibël 17 inç i Asus Zenbook 17 Fold mund të çiftohet me një tastierë ose të paloset në një laptop me ekran me prekje.

Blog

BMW ka bërë një makinë që ndryshon ngjyrat. Po. E vërtetë

 06.01.2022

Është dicka që do të prisnit ta shihnit në një film të James Bond, por BMW ka bërë një makinë që ndryshon ngjyrat që në fakt funksionon në jetën reale.

 
Balfin Group