Sale PIASTER FLOKESH PHILIPS BHS377/00

PIASTER FLOKESH PHILIPS BHS377/00

Garancia: 24 muaj

Regular Price: Lekë4,890

Special Price Lekë3,690

Availability: In stock

Quick Overview

PIASTER FLOKESH PHILIPS BHS377/00
Brand Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Additional Information

Neptun code TH0706
Fuqia N/A
Lloji i pllakes Qeramik / Keratin
Funksion ionik PO
Te tjera Temperatura maksimale 230 Grade Celsius
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code N/A
Perqendrues ajri N/A
Difuzor N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise N/A
Buton per ajer te ftohte N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register