THARESE DHE HEKUROSJE SCIUGARELLA

Garancia: 24 muaj
Lekë27,990

Availability: In stock

Quick Overview

THARESE DHE HEKUROSJE SCIUGARELLA
Brand Sciugarella

Anëtarësohu

279 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Additional Information

Neptun code AC2350
Marka SCIUGARELLA
Perdorimi Tharese dhe hekurosje
Te tjera Elektrike
Ngjyra E bardhe
Garancia normale 24
Ean Code N/A

Write Your Own Review

Only registered users can write reviews. Please, log in or register