THARESE FLOKESH PHILIPS HPS920/00

Garancia: 24 muaj
13.390 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH PHILIPS HPS920/00
Marka Philips

Anëtarësohu

133 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0604
Fuqia 2300 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor JO
Funksion ionik PO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2 / 2
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code 8710103625520

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni