Sale PIASTER FLOKESH PHILIPS BHS377/00

PIASTER FLOKESH PHILIPS BHS377/00

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 4.890 Lekë

Çmimi special 3.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

PIASTER FLOKESH PHILIPS BHS377/00
Marka Philips

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0706
Fuqia N/A
Lloji i pllakes Qeramik / Keratin
Funksion ionik PO
Te tjera Temperatura maksimale 230 Grade Celsius
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code N/A
Perqendrues ajri N/A
Difuzor N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise N/A
Buton per ajer te ftohte N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni