Nëse celulari juaj është versioni I fundit , atëherë me siguri ju keni një celular në mes sendeve tuaja të vjetra. Ai nuk punon aq mire sa për ta shitur , por ama vazhdon të punojë. Pra, ta hedhësh tutje nuk është akoma një mundësi. Më poshtë do të gjeni 5 ide fantastike se si mund ta zhvendosni celularin tuaj nga sendet e vjetra dhe ta ktheni në dobi të shtëpisë suaj.

Lexo më shumë >

Ndonjëherë vlera e kapjes së momenteve të rëndësishme në mënyrën e duhur nuk mund të nënvlerësohet, kjo është çfar bën Huawei P9. I pajisur me Display LCD IPS-NEO 5,2 inch me rezolucion Full HD, proçesor SoC octa-core Hisilicon Kirin 955 dhe me Sistemin Operativ Android 6 me ndërfaqe Emotion UI 4.1, P9 është në dispozicion me një gamë mbresëlënëse hollësirash të prodhuara nga një gamë e gjerë e materialeve të përdorura. Dhe jo vetëm, Huawei ka hyrë në histori sepse është prodhuesi i parë që ka mundësuar në pajisjet mobile përdorimin e njohurive fotografike Leica. Fotokamera me dopio lente mundësonë më marjen e më shumë dritë dhe lejon të realizosh foto dhe video më të qarta. Bateria 3000mAh ka mjaftueshëm energji për të kapur çdo moment të rëndësishëm, realizimi cilësor i bordeve me prerje diamant dhe këndet e rrumbullakosura në design unibody të kombinuara me xhamin 2.5D, e bëjnë P9 praktik dhe të bukur në të njëjten mënyrë.

Lexo më shumë...

Windows 10 është krijuar duke pasur në mëndje ekranet me prekje por duke mos harruar përdoruesit tradicional të kompjuterave. Sistemi operativ vjen me një numër të konsiderueshëm përdorimesh sa më shkurt të tastierës, duke shtuar dhe shumë të tilla të reja.

Lexo më shumë...

Dashi: është shenjë zjarri. mashkullore, pozitive. Të lindurit në këtë shenjë janë persona, të gjallë aventuerierë, energjikë, të fortë e te guximshëm. Kane besim ne vetvete dhe e duan shume lirine.. telefoni qe I pershtatet Samsung S6 Edge.

Lexo më shumë...

GOOGLE MAPS mund ta përdorni si GPS falas

Kur udhëtoni , mund të përdorni Google Maps si një GPS falas pa nevojën e të dhënave ndërkombëtare. Kur jeni ofline,thjesht zmadho zonën e hartës qe jeni të interesuar dhe klikoni “ok maps”. Këto të dhëna shfaqen edhe kur ju nuk jeni të lidhur me internetin.

Lexo më shumë...

66 to 70 of 84 Item(s)

Faqe:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6
 7. 7
 8. 8
 9. 9
 10. 10
 11. 11
 12. 12
 13. 13
 14. 14
 15. 15
 16. 16
 17. 17