THARESE FLOKESH UDHETIMI PHILIPS BHC010/10

Garancia: 24 muaj
1.590 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH UDHETIMI PHILIPS BHC010/10
Marka Philips

Anëtarësohu

15 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0704
Fuqia 1200 W
Perqendrues ajri N/A
Difuzor JO
Funksion ionik N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 3
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 24
Marka PHILIPS
Ean Code N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni