THARESE FLOKESH UDHETIMI GRUNDIG HD 2509 R

Garancia: 24 muaj
2.090 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH UDHETIMI GRUNDIG HD 2509 R
Marka Grunding

Anëtarësohu

20 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0711
Fuqia 1500 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor JO
Funksion ionik N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2
Buton per ajer te ftohte N/A
Garancia normale 24
Marka GRUNDIG
Ean Code N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni