Sale THARESE FLOKESH  SINGER  HD-17

THARESE FLOKESH SINGER HD-17

Garancia: 6 muaj

Cmimi i rregullt: 3.990 Lekë

Çmimi special 2.197 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THARESE FLOKESH SINGER HD-17
Marka Singer

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0125
Fuqia 2000 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor PO
Funksion ionik N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 3 / 2
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 6
Marka SINGER
Ean Code 6934943000053

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni