Sale THARESE FLOKESH GRUNDIG HD 676

THARESE FLOKESH GRUNDIG HD 676

Garancia: 24 muaj

Cmimi i rregullt: 3.190 Lekë

Çmimi special 1.997 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THARESE FLOKESH GRUNDIG HD 676
Marka Grunding

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0579
Fuqia 2000 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor JO
Funksion ionik JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 24
Marka GRUNDIG
Ean Code 7900000127642

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni