Sale THARESE FLOKESH FUEGO RG-5100

THARESE FLOKESH FUEGO RG-5100

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 3.590 Lekë

Çmimi special 1.990 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO RG-5100
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0592
Fuqia 2100 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor PO
Funksion ionik JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2 / 2
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000129448

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni