Sale THARESE FLOKESH FUEGO HT-1200

THARESE FLOKESH FUEGO HT-1200

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 1.290 Lekë

Çmimi special 497 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO HT-1200
Marka Fuego

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0695
Fuqia 1200 W
Perqendrues ajri Jo
Difuzor JO
Funksion ionik JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2
Buton per ajer te ftohte JO
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000191377

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni