Sale THARESE FLOKESH FUEGO HD-868 B

THARESE FLOKESH FUEGO HD-868 B

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 2.190 Lekë

Çmimi special 1.197 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO HD-868 B
Marka Fuego

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0605
Fuqia 1800 - 2200 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor PO
Funksion ionik N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 3 / 2
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000135579

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni