THARESE FLOKESH FUEGO HD-832

Garancia: 12 muaj
1.290 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO HD-832
Marka Fuego

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0534
Fuqia 1200 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor JO
Funksion ionik PO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2
Buton per ajer te ftohte N/A
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 84044046

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni