Sale THARESE FLOKESH FUEGO HD-808

THARESE FLOKESH FUEGO HD-808

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 1.790 Lekë

Çmimi special 797 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO HD-808
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0676
Fuqia 1400 W - 1800 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor JO
Funksion ionik JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 3
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000163725

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni