THARESE FLOKESH FUEGO HD-800

Garancia: 12 muaj
1.990 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO HD-800
Marka Fuego

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0601
Fuqia 1800 - 2200 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor N/A
Funksion ionik N/A
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 3 / 2
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code 7900000134039

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni