Sale THARESE FLOKESH FUEGO BY-516

THARESE FLOKESH FUEGO BY-516

Garancia: 12 muaj

Cmimi i rregullt: 1.690 Lekë

Çmimi special 1.090 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO BY-516
Marka Fuego

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0716
Fuqia 1400 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor JO
Funksion ionik JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2
Buton per ajer te ftohte N/A
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni