THARESE FLOKESH FUEGO BY-510

Garancia: 12 muaj
2.190 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

THARESE FLOKESH FUEGO BY-510
Marka Fuego

Anëtarësohu

21 pikë

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun TH0713
Fuqia 1800 W
Perqendrues ajri PO
Difuzor JO
Funksion ionik JO
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise 2
Buton per ajer te ftohte PO
Garancia normale 12
Marka FUEGO
Ean Code N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni