ALARM SENS DERE/DRITARE 111986

Garancia: muaj
1.390 Lekë

Disponueshmëria: Jo i disponueshëm
Bëni kërkesë

Breve descrizione

ALARM SENS DERE/DRITARE 111986
Marka Hama

Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1899
Marka HAMA
Perdorimi Alarm per dyer dhe dritare
Sistemi qe lidhet JO
Ngjyra E bardhe
Funksionet shtese Me bateri
Heart rate N/A
Garancia normale N/A
Ean Code 4047443291714
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni