Sale ALARM PER THYERJE XHAMI 111987

ALARM PER THYERJE XHAMI 111987

Garancia: muaj

Cmimi i rregullt: 1.297 Lekë

Çmimi special 997 Lekë

Disponueshmëria: Në gjendje

Breve descrizione

ALARM PER THYERJE XHAMI 111987
Marka Hama

Anëtarësohu

Nuk mund të perfitohen pikë nga produktet në ofertë!

Përllogaritë këstin

Lekë
Sa muaj

 

Lekë/Muaj
Vizitoni një prej dyqaneve tona për të përftuar këstin!

Detaje të produktit

Kodi i Neptun AC1900
Marka HAMA
Perdorimi Alarm per dyer dhe dritare
Sistemi qe lidhet JO
Ngjyra E bardhe
Funksionet shtese Alarm per thyerje xhami
Heart rate N/A
Garancia normale N/A
Ean Code 4047443291721
Te tjera N/A

Shkruani vlerësimin tuaj

Vetëm individët të cilët kanë një llogari mund të japin vlerësimet në lidhje me produktet Identifikohuni në llogari ose Regjistrohuni